هایلوکس با لباس کارلکس‌دیزاین به میدان آمد

به گزارش اخبار خودرو ،شرکت تیونینگ کارلکس، با هدف افزایش قابلیت‌های آفرود و ایجاد فضای داخلی لوکس، پیکاپ تویوتا هایلوکس  را دست‌خوش تغییرات مخصوص خود قرار داده است. وانت تویوتا هایلوکس، برخلاف نام خود ماهیت لوکسی ندارد. نسل فعلی هایلوکس از سال ۲۰۱۵ در بازار است و کم‌و‌بیش بهینه‌سازی‌هایی دریافت کرده، اما برای بهبود کلی این پیکاپ باید سراغ قطعات افترمارکت رفت.

هایلوکس
هایلوکس

از‌آنجایی‌که شرکت‌های تیونینگ بسیاری،این خودرو را جزو برنامه‌های خود در نظر دارند، تغییر دادن این پیکاپ جان‌سخت تویوتا، به یک وانت لوکس آفرودر اصلا غیر‌ممکن نیست. شرکت تیونینگ کارلکس، در جدیدترین پروژه‌ خود، سراغ تویوتا هایلوکس رفته است. شرکت تیونینگ کارلکس، بیش از ۱۰ سال است که محصولات مختلفی، از مرسدس G کلاس تا یاماها V-Max 1700 را تغییر داده است. جدیدترین محصول این شرکت، تویوتا هایلوکس است که به لطف متخصصین کارلکس، حالا لوکس‌تر از همیشه شده است. هایلوکس در نمای بیرونی، به کیت بدنه‌ کاملا سفارشی مزین شده است. این کیت بدنه شامل سپرهای جدید در جلو عقب، اسپویلر، گلگیرهای برجسته، رکاب جدید، چراغ‌های کوچک جدید و کاور کاپوت است. ظاهر بیرونی هایلوکس با یک طرح خشن و البته تایرهای مخصوص آفرود برند بی‌اف گودریچ تکمیل شده است.

 

هایلوکس کارلکس
هایلوکس کارلکس

فاصله‌ دو محور این خودرو افزایش داده شده و با نصب سیستم تعلیق سفارشی برند Pedders، راحتی و سواری خودرو در جاده و خارج از جاده، بهبود پیدا کرده است. در کابین، صندلی‌ها، داشبورد و فرمان، به روکش‌های دست‌دوخت با رنگ سیاه و قرمز تزئین شده‌اند. همچنین زیرپایی‌های جدید، سیستم صوتی جدید، در‌های عایق صدا و در صندوق عقب خودکار جزو بهینه‌سازی‌های شرکت کارلکس است. پیشرانه‌ هایلوکس، مورد بهینه‌سازی قرار نگرفته و موتورهای بنزینی و دیزلی کارخانه‌ای، مانند پیشرانه‌ هشت‌سیلندر V شکل چهار لیتری بنزینی و پیشرانه دیزلی ۶ سیلندر V شکل با حجم سه لیتر، در دسترس هستند. تیم متخصصین کارلکس می‌گوید: هدف ما، طراحی کامل نمای بیرونی و داخلی برای یکی از محبوب‌ترین پیکاپ‌های بازار بوده، تویوتا هایلوکس با تیونینگ شرکت ما، بهترین ویژگی‌های یک پیکاپ را تماما در اختیار دارد. کیت بدنه و طراحی بیرونی مناسب، بهینه‌سازی‌های قابلیت‌های آفرود و البته فضای داخلی لوکس و تزئینات دست دوخت از جمله اقدامات ما روی این خودروست.

 

منبع: خبرخودرو

هایلوکس با لباس کارلکس‌دیزاین به میدان آمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top