نمایشگاه تخصصی خودروهای آفرود و مسابقه‌ای در اصفهان گشایش می‌یابد

نمایشگاه آفرود و موتورسیکلت‌های مسابقه‌ای و نمایشگاه تخصصی خودروهای کلاسیک، به عنوان نخستین نمایشگاه اصفهان در سال 96 در محل نمایشگاه‌های استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، نمایشگاه تخصصی خودرو و موتورسیکلت‌های مسابقه‌ای و نمایشگاه خودروهای کلاسیک، به عنوان نخستین نمایشگاه اصفهان در سال 96 از 20 تا 25 فروردین ماه در محل نمایشگاه‌های استان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود.

نمایشگاه آفرود در اصفهان
نمایشگاه آفرود در اصفهان

این نمایشگاه با همکاری کمیته خودروهای کلاسیک اصفهان، کمیته خودروهای آفرود، کمیته موتور ریس و کمیته اتومبیل‌های مسابقه‌ای با نظارت هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری اصفهان برگزار می‌شود.

حضور قهرمانان اتومبیلرانی و موتورسواری کشور از جمله ویژگی‌های بارز این نمایشگاه محسوب می‌شود که تا کنون نمایش 110 ماشین و 30 موتورسیکلت در این نمایشگاه قطعی شده است.

 مجتبی کریم زاده قهرمان آسیا و قهرمان کشور در رشته موتور کراس، مهرداد صفری قهرمان اتومبیلرانی کشور در کلاس 405، علی شیرزاد قهرمان اتومبیلرانی کشور در کلاس پراید bp، لیلا پیکان پور قهرمان اتومبیلرانی کشور در کلاس پراید استاندارد و قهرمان قهرمانان اتومبیلرانی کشور در سال 95، مهدی صحافی پور قهرمان قهرمانان اتومبیلرانی کشور در سال 94، برشین میر نایب‌قهرمان کشور در کمیته اسلالوم و رسول کیانی مقام سوم مسابقات آفرود کشور از جمله مهمانان برجسته این نمایشگاه هستند.

علاقه‌مندان و متخصصان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 15 تا 22 از تاریخ 20 الی 25 فروردین 96 به محل نمایشگاه‌های استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

منبع: ایمنا

نمایشگاه تخصصی خودروهای آفرود و مسابقه‌ای در اصفهان گشایش می‌یابد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top