نسل جدیدی شورولت کلرادو و جی‌ام سی کنیون

گروه بین الملل:  اتولاین دیلی نسل بعدی دو مدل شورولت کلرادو و جی‌ام سی کنیون قرار است در اوایل سال 2022 وارد خط تولید شوند. در این گزارش آمده که این دو تراک سایز متوسط که از نظر فنی و مکانیکی مشابه هم می‌باشند از زمان معرفی به بازار فروش خوبی داشته‌اند و پیش بینی می‌شود فروش آن‌ها در سال 2017 به بیش از 100 هزار دستگاه برسد.

آفرود نسل جدیدی شورولت کلرادو و جی‌ام سی کنیون
آفرود نسل جدیدی شورولت کلرادو و جی‌ام سی کنیون

به گزارش خبرخودرو، جنرال موتورز نسل دوم کلرادو را نخستین بار سال 2011 در تایلند رونمایی کرد و فروش جهانی آن در سال 2012 آغاز شد. نسخه آمریکایی این خودرو در سال 2014 و همراه با برادر دوقلوی خود جی‌ام سی کنیون وارد بازار شد، بنابراین با تعیین سال 2022 به عنوان زمان معرفی نسل بعدی خودرو، یک چرخه 8 ساله برای پیکاپی که در دوره حیات خود به روز رسانی‌های جزئی نیز داشته خیلی طولانی نیست.

برای سال 2016، که دومین سال حضور کلرادو در بازار بود، جنرال موتورز یک نسخه دیزلی را به مجموعه مدل‌های خودرو اضافه کرد که از یک سیستم اطلاعات سرگرمی به روز شده با پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کار پلی نیز بهره می‌برد، برای سال 2017 نیز یک مدل ویژه آفرود به نام کلرادو ZR2 به نسخه‌های این خودرو اضافه شد. مدل‌های 2018 این خودرو تغییراتی جزئی خواهند داشت، ولی انتظار می‌رود برای سال 2019 جنرال موتورز یک مدل فیس لیفت از کلرادو ارائه کند.

 

منبع: خبرخودرو

نسل جدیدی شورولت کلرادو و جی‌ام سی کنیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top