رونمایی از کانسپت فرانتیر اتک نیسان

گروه بین الملل: شرکت نیسان از مدل کانسپت جدید خود با نام Frontier Attack فرانتیر اتک در نمایشگاه خودروی بوینس آیرس رونمایی کرده است.

آفرود فرانتیر اتک نیسان
آفرود فرانتیر اتک نیسان

به گزارش خبرخودرو ، این مدل که توسط مرکز طراحی نیسان در ریو دو ژانیرو برزیل طراحی شده است، از زمین‌های کوهستانی و نا هموار آمریکای لاتین الهام گرفته و پیش نمایشی از خودرویی است که به زودی ممکن است وارد خط تولید شود.

نیسان چیزی زیادی در مورد این خودرو نگفته است، ولی این مدل کانسپت به لطف یک اسکید پلیت، یک رول بار و تایرهای آفرود بزرگ یوکوهاما ظاهری بسیار تهاجمی دارد. این مدل کانسپت همچنین به چراغ‌های جلوی دودی، رکاب و یک رک مخصوص بار مجهز شده است.

طراحی خاص این خودرو به داخل کابین نیز راه یافته و طراحان روکش پارچه‌ای و چرمی با دوخت قرمز و نشان‌های Attack روی آن در این مدل نصب کرده‌اند. راننده‌ها همچنین تزئینات مشکی، تریم قرمز و یک صفحه نمایش 6.2 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی با نویگیشن GPS را داخل کابین این خودرو خواهند یافت.

نیروی خودرو از یک موتور 2.3 لیتری دیزلی که 187 اسب بخار نیرو و 450 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند تأمین می‌شود. این موتور به یک گیربکس دستی شش سرعته که نیروی موتور را به هر چهار چرخ خودرو منتقل می‌کند متصل شده است.

از آن جایی که این خودرو برای آفرود طراحی شده است، تجهیزاتی مانند هیل استارت اسیست و Hill Descent Control روی آن نصب شده است. این کانسپت همچنین به یک سیستم کنترل دینامیک خودرو مجهز می‌باشد که به صورت الکترونیکی کشش خودرو را کنترل کرده و از لغزیدن و از کنترل خارج شدن آن جلوگیری می‌کند.

 

منبع: خبرخودرو

رونمایی از کانسپت فرانتیر اتک نیسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top