براباس مدلی از کلاس G را نیز تیون کرد

گروه بین الملل: مرسدس AMG G65 یک خودروی آفرود تواین توربوشارژ V12  است که از مرزهای قابلیت پلتفرم کلاس G قدیمی فراتر رفته است.

به گزارش خبرخودرو، البته G65 در مقایسه با براباس 900 Rocket جدید ساده تر و محدودتر است. این شاسی بلند جدید که قبل از نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 توسط این تیونر آلمانی معرفی شد دیوانه کننده ترین محصول از این تیونر اروپایی محسوب می شود.

مرسدس AMG G65
900 Rocket

900 Rocket دارای قدرت 900 اسب بخار و گشتاور 1106 فوت پوند از موتور 6.3 لیتری تواین توربوشارژV12 است. این افزایش قدرت نیاز به تغییر کلی موتور داشته و براباس سرسیلندرهایی بزرگ شده، پیستون های مصنوعی، توربوشارژرهای بزرگ تر، هواکشی جدید و سیستم اگزوز بازطراحی شده را برای این خودرو تعبیه کرده است. در نتیجه، این شاسی بلند 2834 کیلوگرمی دارای شتاب صفر تا صد 3.9 ثانیه و بیشینه سرعت محدود الکترونیکی 270 کیلومتر بر ساعت است.

براباس مجموعه ای از اصلاحات دیگر را در این خودرو اعمال کرده تا به هماهنگی آن با این میزان قدرت کمک کند.

مرسدس AMG G65
900 Rocket

در 900 Rocket تمرکز ویژه ای به راحتی سرنشینان و ویژگی های لوکس شده است. کابین این خودرو به سبک معمول براباس کاملا تغییر یافته و دوخت صدفی شکل و روکش چرم سفید و مشکی در صندلی ها و دیگر بخش های آن تعبیه شده اند. خط سقف این خودرو Alcantara بوده و با صدها فیبر نوری در هم آمیخته شده که اجازه می دهد کاربر رنگ و روشنایی کابین را تنظیم کند. صندلی نیمکتی این خودرو با دو صندلی captain جایگزین شده و یک نمایشگر 4.3 اینچی بین آن ها قرار داد که دسترسی به کنترل های صندلی و تنظیمات کنترل دمای عقب را برای سرنشینان فراهم می سازد. هم چنین دو میز تاشوی به سبک هواپیما فضای کافی برای کار با کامپیوتر را تبلت را فراهم می سازد.

تنها 10 دستگاه از براباس 900 Rocket ساخته خواهد شد. هنوز قیمت این خودرو اعلام نشده است.

 

منبع: خبرخودرو

براباس مدلی از کلاس G را نیز تیون کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top