با مرسدس E All-Terrain آشنا شوید

گروه بین الملل: مرسدس کلاس E All-Terrain در Auto Expo امسال برای بازار هند رونمایی شد.

به گزارش خبر خودرو، مرسدس کلاس E All-Terrain نسخه ای با قابلیت آفرود بیش تر از کلاس E استیت است.

مرسدس بنز اعلام کرده کلاس E All-Terrain انعطاف پذیرترین مدل کلاس E تا کنون است. تایرهایی با نسبت ارتفاع به عرض بیش تر، ارتفاع این خودرو را 14 میلی متر افزایش داده اند و سیستم تعلیق هوای Air Body Control نیز 15 میلی متر دیگر به ارتفاع آن افزوده است. به طور کلی، مرسدس کلاس E All-Terrain دارای ارتفاع 29 میلی متر بیش تر از کلاس E استیت است.

مرسدس E All-Terrain
مرسدس E All-Terrain

مرسدس کلاس E All-Terrain دارای سیستم Dynamic Select با پنج حالت رانندگی به صورت استاندارد است. ویژگی منحصر به فرد این مدل حالت رانندگی All-Terrain است که سیستم تعلیق هوا را 20 میلی متر بالاتر می برد. به لطف این سیستم تعلیق، راننده می تواند سه ارتفاع را برای خودرو انتخاب کند. هم چنین آپشن انتخاب دستی ارتفاع با دکمه ای روی کنسول وسط این خودرو وجود دارد. ارتفاع این خودرو از سطح زمین بین 121 تا 156 میلی متر است.

مرسدس کلاس E All-Terrain با بدنه ای مقاوم تر و تهاجمی تر از کلاس E استیت متمایز می شود. این خودرو دارای جلوپنجره دو رنگ به سبک شاسی بلند، سپرهای سه بخشی منحصر به فرد با بخش هایی هم رنگ بدنه و قسمت زیرین پلاستیکی مشکی، روکش گلگیرهای مشکی، رکاب های کناری مشکی با نوار کرومی، لبه زیرین با روکش نقره ای- کرومی و رینگ های آلیاژی 19 اینچی است.

مرسدس E All-Terrain
مرسدس E All-Terrain

مرسدس کلاس E All-Terrain در بازارهای جهانی در مدل های E 220 d 4MATIC و E 350d 4MATIC موجود است. مرسدس بنز مدل E 220d 4MATIC این خودرو را در بازار هند عرضه می کند که از موتور 2.0 لیتری دیزلی با قدرت 194 اسب بخار و گشتاور 400 نیوتون متر، گیربکس اتوماتیک 9 سرعته 9G-TRONIC و سیستم 4MATIC AWD بهره می برد.

با مرسدس E All-Terrain آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top