300 هزارمین کلاس G مرسدس ساخته شد

گروه بین الملل: 300 هزارمین دستگاه از مرسدس بنز کلاس G با رنگ بدنه جذاب آبی متالیک موریس در خط مونتاژ Magna Steyr این خودروساز در اتریش ساخته شد.

مرسدس بنز کلاس G
مرسدس بنز کلاس G

به گزارش خبرخودرو، شاسی بلند نمادین کلاس G مرسدس تا حد زیادی بی تغییر مانده و اکنون مدل مخصوص 300 هزارم آن در شبکه رسانه های اجتماعی این خودروساز به نمایش در می آید. به گفته مرسدس، ترکیب رنگ این خودرو توسط طرفداران از تمام دنیا انتخاب شده که در صفحه فیس بوک رسمی کلاس G برای این امر نظر داده اند. به همراه بدنه آبی رنگ این خودرو کابینی با صندلی های چرمی مشکی و دوخت متضاد سفید تعبیه شده است. هم چنین این شاسی بلند به بسته ارتقایی آفرود مجهز شده که شامل رینگ های مشکی 16 اینچی و تایرهای تمام فصول و باربند سقف است.

مرسدس بنز کلاس G
مرسدس بنز کلاس G

مرسدس بنز اعلام کرده که فروش کلاس G از سال 2009 مداوم افزایش داشته است. این خودرو سال گذشته به رکورد فروش جدیدی در حدود 20 هزار دستگاه در سال 2016 دست یافت. این مدل از سال 2012 هر ساله رکورد فروش جدیدی داشته است.

دکتر گانر گوتنک رئیس بخش محصولات آفرود مرسدس بنز در خلال برگزاری مراسم گرامی داشت تولید سیصد هزارمین دستگاه از G کلاس گفت:

G کلاس از سال 1979 تاکنون در مگنا اشتایر اتریش تولید می‌شود. امروز این نماد آفرود موفق‌تر از هر زمان دیگری است. تولید سیصد هزارمین مدل از این خودرو یک رویداد تحسین‌برانگیز است. تیم شرکت کننده در ایجاد این موفقیت شامل کارکنانی است که بخشی از تاریخ 38 ساله G کلاس را تشکیل می‌دهند. ما از چندین دهه همکاری موفقیت‌آمیز با مگنا اشتایر در تولید G کلاس لذت برده‌ایم.

منبع:خبرخودرو

300 هزارمین کلاس G مرسدس ساخته شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top