کراس اوور بعدی تویوتا، TJ کروزر خواهد بود

گروه بین الملل: اگر تویوتا FT-4X کانسپت به تولید برسد می تواند با نام TJ کروزر عرضه شود.

آفرود TJ کروزر
آفرود TJ کروزر

به گزارش خبرخودرو، تویوتا موتور به تازگی نامTJ کروزر را در دفتر طراحی ابتدایی و نام تجاری ایالات متحده و برای استفاده در خودروها و قطعات ساختاری به ثبت رسانده است.

تویوتا اخیرا کراس اوور کانسپت FT-4X کانسپت را به نمایش درآورده که برخلاف FJ کروزر که برای استفاده در زمین های سنگلاخ ساخته شده بود، برای سفرهای درون شهری مناسب است. تویوتا در پی بهره گیری از رشد تقاضای کراس اوورها است و این خودرو پس از C-HR دومین محصول این برند در کلاس کراس اوورهای کامپکت است. در حالی که TJ کروزر سایزی مشابه این خودرو دارد، قابلیت آفرود بیش تری داشته و فضای کاربردی بیش تری نیز دارد.

تویوتا اعلام کرده که باید صبر کند و بازخوردها نسبت به FT-4X را ببیند تا در مورد تولید آن تصمیم بگیرد. در حالی که این خودرو برخی طرفداران آفرود را ناامید کرده، بازار خریدارانی که به بازدید از پارک های شهری در پایان هفته ها علاقه دارند بسیار بزرگ تر است. این کراس اوور جدید بر اساس پلتفرم TNGA C-Platform تویوتا ساخته می شود که با پریوس و C-HR مشترک است.

آفرود TJ کروزر
آفرود TJ کروزر

بی شک این خودرو FJ کروزر نامیده نمی شود چرا که این کار طرفداران آن را ناراحت خواهد کرد.

در صورتی که این خودرو تولید شود می توان انتظار داشت طراحی ساده تری نسبت به مدل کانسپت خود داشته و ویژگی هایی همچون دسته صندلی که به کیسه خواب تبدیل می شود در آن ارائه نشوند.

 

منبع: خبرخودرو

کراس اوور بعدی تویوتا، TJ کروزر خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top