کانسپت جدید سوزوکی؛ تصویری از آینده‌ی شاسی‌بلندها

خودروهای الکتریکی معمولا ظاهری متفاوت از ماشین‌های امروزی دارند؛از تسلا گرفته تا کانسپت‌های جدید بنز و ب‌ام‌و. چراکه خودروهای الکتریکی معمولا ظاهری ساده اما چهره‌ای جذاب و کمی عجیب و غریب دارند. حالا سوزوکی هم دست به کار شده تا با یک کانسپت جدید، ورود خودش را به دنیای ماشین‌های الکتریکی آن هم از نوع SUV اعلام کند.

نام خودروی مفهومی سوزوکی، e-Survivor است. دور از انتظار نیست که با دیدن چهره‌ی جذاب و متفاوت این کانسپت متوجه الکتریکی شدن آن نشویم! این خودروی مفهومی جنبه‌ی جدیدی از شاسی‌بلندهای الکتریکی آینده را به تصویر کشیده است. چراغ‌های LED گرد جلو، جلوپنجره‌ی مجهز به چراغ‌های LED، فرم جعبه‌ای بدنه و کابین از المان‌های اصلی طراحی e-Survivor هستند. همان‌طور که از تصاویر پیداست، این خودرو روباز است، شکل درهای آن فرق دارد و تنها ظرفیت ۲ سرنشین را دارد.

e-Survivor
e-Survivor

در داخل خودرو شاهد طراحی مشابهی با نمای بیرون از نظر سادگی و نوآورانه بودن خودرو هستیم. یک هدآپ‌ دیسپلی بزرگ و عریض بالای داشبورد، نمایشگری مجزا در داخل غربیلک فرمان و صفحه‌نمایشی ۳ بعدی به شکل یک کره در کنسول میانی وجود دارد تا از وجود هر کلید فیزیکی در کابین جلوگیری شود. به لطف همین نوآوری‌های جدید سوزوکی، راننده می‌تواند بیشترین اطلاعات را با کم‌ترین حواس‌پرتی به هنگام رانندگی دریافت کند.

e-Survivor
e-Survivor

نکته‌ی جالب این است که بجز نمایشگرهای گفته شده، یک صفحه نمایش برای سرنشین شاگرد و ۲ نمایشگر دیگر هم داخل صندلی تعبیه شده است! بعید نیست که نصف قیمت خودرو فقط هزینه‌های این صفحه‌نمایش‌ها باشد! سوزوکی e-Survivor را تصویری از آینده دانسته و گفته تا سال ۲۰۲۰ این خودرو را به صورت نهایی آماده می‌کند.

e-Survivor
e-Survivor

نظر شما در مورد این سبک طراحی چیست؟

 

منبع: دیجی کالا مگ

کانسپت جدید سوزوکی؛ تصویری از آینده‌ی شاسی‌بلندها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top