«هیوندای سانتافه» خشن ویژه نمایشگاه SEMA!

اولین کانسپت تیونر هیوندای برای نمایشگاه امسال SEMA آفرودر خشن مواب انرژی راکستار سانتافه اسپورت است.
هیوندای سانتافه که برای رویارویی با سخت‌ترین شرایط جاده‌ای و آفرود ساخته شده مخصوصاً به منظور گذر از مناطق سخت یوتا طراحی و مهندسی گردیده است.

هیوندای سانتافه
هیوندای سانتافه

مدیر بازاریابی راکستار می‌گوید: کانسپت مواب انرژی راکستار به‌طور ویژه برای پاسخگویی به تقاضاهای ویژه مناطق آفرود مواب طراحی گردیده است. با ارتقای پلتفرم و قوای محرکه برجسته سانتافه اسپورت ما قطعاً توانایی‌های این خودرو را به سطحی رسانده‌ایم که می‌تواند سخت‌ترین نواحی را نیز به چالش بکشد.

طیف کاملی از اصلاحات بصری و داخلی روی این خودرو صورت گرفته تا اطمینان حاصل شود که این شاسی‌بلند نیازی به دیگران برای انجام آفرود ندارد.
تیم راکستار کیت ترمز 6 پیستونی در جلو و 4 پیستونی در عقب، سیستم تعلیق ویژه و شوک‌های بایپس داخلی 2.5 اینچی، رینگ‌های آفرود 17 اینچی، چراغ‌های جلو و عقب ویژه، اینترکولر مخصوص و برخی قطعات دیگر را به این خودرو اضافه کرده‌اند.

هیوندای سانتافه
هیوندای سانتافه

همچنین یک سیستم صوتی ساخت کیکر، کابین چرمی سفارشی، رکاب‌های جانبی خاص و میله‌های سقف ویژه به همراه چراغ‌های LED، اگزوز مگنا فلو، حفاظت گرمایی، بلندگوهای بلوتوثی، اسباب و وسایل سبک زندگی و… در سانتافه تیون شده به چشم می خورند.

 

منبع: پدال

«هیوندای سانتافه» خشن ویژه نمایشگاه SEMA!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top