نیسان وانت با اتاق جدید در راه است!

مدیر پروژه اتاق جدید وانت نیسان شرکت زامیاد گفت: به منظور افزایش کیفیت محصول راهبردی خود و نیز تحقق انتظارات مشتریان و رعایت الزامات سازمان استاندارد، پروژه به روز رسانی وانت نیسان با همکاری مرکز تحقیقات و شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا و با بهره گیری آتی از ظرفیت سایر سازندگان داخلی شروع شد.

به گزارش سایپا نیوز؛ اصغر رمضانی گفت: وانت نیسان زامیاد از دیرباز با مزیت هایی چون توان حمل بار بالا و قیمت رقابتی در بازار ایران شناخته شده که سعی داریم علاوه بر ارتقای موتور که پروژه آن از طریق شرکت مگاموتور آغاز شده، پروژه تغییر کامل کابین و اتاق بار آن را نیز همزمان اجرا کنیم.

نیسان وانت
نیسان وانت

سایپا قصد دارد تا پروژه تغییر کامل کابین و اتاق بار نیسان وانت را همزمان اجرا کند.

وی در مورد مشخصات این پروژه افزود: فضای داخل کابین از لحاظ ارگونومی بسیار مناسب طراحی شده و ظاهر و نمای بیرونی آن، چشمگیر و مطابق با خودروهای هم رده روز دنیا خواهد بود و اتاق بار جدید نیز دو جداره خواهد شد. رمضانی از تمهیدات شرکت زامیاد برای ارتقاء ایمنی در وانت نیسان به روز شده خبرداد و تاکید کرد: برخی از استاندارد های جدید مربوط به استحکام کابین و حفاظت سرنشینان بوده که در فاز طراحی خودرو و قطعات آن مدنظر قرار گرفته است.

ماشینی که به اسم نیسان وانت یا همان نیسان آبی می‌شناسیم، نیسان جونیور نسل سوم است. این خودرو اولین بار در سال ۱۹۷۰ میلادی یعنی بیشتر از ۴۰ سال پیش معرفی شد. خیابان‌های کشور ما هم‌اکنون میهمان چنین خودروی بسیار قدیمی هستند و حالا زمزمه‌هایی از بازتولید نمونه تغییریافته این خودرو شنیده می‌شود.

مدیر پروژه وانت جدید زامیاد اضافه کرد: همچنین به منظور پیشگیری از بروز تصادفات و کاهش آسیب به سرنشینان بر اثر تصادف احتمالی، در طراحی ها اقدامات مناسبی لحاظ شده است.وی با اشاره به تصویب استانداردهای جدید تولید خودرو که از دی ماه سال آینده به اجرا در می آید خاطر نشان کرد: در وانت به روز شده نیسان زامیاد، علاوه بر رعایت استانداردهای فعلی، پیش بینی لازم به منظور برآورده سازی تمامی الزامات آتی نیز انجام شده است.

نظر شما درمورد اتاق به‌روز شده‌ی نیسان وانت چیست؟ آیا با اعمال تغییرات روی این خودرو، می‌تواند باعث بالا رفتن ایمنی و کارایی این خودروی قدیمی شود؟

 

منبع: دیجی کالا مگ

نیسان وانت با اتاق جدید در راه است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top