معرفی سیلورادو جدید در جشن صدسالگی تراک‌های شورولت

شورلت به‌تازگی صدسالگی تراک‌های خود را جشن گرفته و به همین مناسبت در پیست Motor Speedway تگزاس نسخهٔ جدید تراک سیلورادو را معرفی کرده است. تغییرات کلیدی این ماشین شامل طراحی جدید، ساختار سبک‌وزن و استایل آفرود می‌شود که این تراک نمادین را برای سال جدید به‌روزرسانی کرده‌اند. با انجام این به‌روزرسانی،شورلت وعده داده که حالا سیلورادو 2019 بهتر از همیشه شده و طراحی آن‌را هم با عنوان قوی و مدرن توصیف کرده است.

سیلورادو
سیلورادو

ازجمله تغییرات مهم نمایی جلویی این تراک آمریکایی می‌توان به جلوپنجرهٔ جدید به همراه چراغ‌های جلوی باریک با دی‌لایت‌های LED یکپارچه اشاره کرد. البته نمونه‌ای که در تگزاس رونمایی شده، تیپ Trailboss نام دارد که نسخه‌ای آفرود بوده و یکی از هشت نسخهٔ مختلف آیندهٔ سیلورادو محسوب می‌شود. در این مدل اکثر تزئینات و قسمت‌های کرومی خودرو مانند سپرها به رنگ مشکی درآمده‌اند و همین تریم مشکی به رینگ‌ها هم تسری یافته است. علاوه بر این، نسخهٔ Trailboss از تجهیزات و ویژگی‌های آفرود نیز سود می‌برد که ازجملهٔ آن‌ها می‌توان به پنج سانتیمتر ارتفاع بیشتر اشاره کرد. تغییرات ظاهری سیلورادو 2019 به نمای عقبی آن‌هم کشیده شده که شامل درِ عقبی جدید با نوشتهٔ بزرگ CHEVROLET، چراغ‌های جدید، سر اگزوز دوگانه و سپر جدید با زیر پایی‌های یکپارچه می‌شود.

سیلورادو
سیلورادو

سیلورادو 2019 علاوه بر تغییرات ظاهری، بهبودهای فنی و ساختاری را هم تجربه کرده است. یکی از این بهبودها استفاده از آلیاژ بهتر در ساختار خودرو و فولاد با مقاومت بالا در کف قسمت بار آن است. به لطف استفاده از این متریال جدید، نه‌تنها سیلورادو مستحکم‌تر از قبل شده که همچنین وزن آن‌هم کاهش یافته است. فعلاً هیچ جزئیاتی از پیشرانه‌های سیلورادوی جدید منتشر نشده است اما قرار است این تراک جدید در نمایشگاه دیترویت 2018 برای اولین بار به نمایش عمومی درآید و بنابراین جزئیات کامل آن نیز در همان زمان اعلام خواهد شد.

 

معرفی سیلورادو جدید در جشن صدسالگی تراک‌های شورولت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top