مرسدس بنز یک شاسی بلند کانسپت را معرفی کرد

گروه بین الملل: مرسدس بنز کلاس E all terrain 4×4 کانسپت برای دوست داران خودرو که خواهان محصولی غیر عادی هستند مستقیما از داستان ها بیرون آمده است.

به گزارش خبرخودرو، شاسی بلند all-terrainکانسپت توسط Jurgen Eberle، مهندسی طراحی مرسدس بنز و تیم وی خلق شده است. چنان چه در تصاویر منتشر شده دیده می شود، این خودروی کانسپت ترکیبی عالی از کلاس E معمولی و محورهای G500 4×4 است.

شاسی بلند مرسدس بنز
شاسی بلند مرسدس بنز

قطعات سیستم تعلیق G500 4×4 ارتفاع 420 میلی متر از زمین را برای شاسی بلند کلاس E all terrain 4×4 کانسپت فراهم ساخته اند. اکنون این خودرو در مقایسه با کلاس E اصلی 160 میلی متر ارتفاع بیش تر از سطح زمین دارد.

گزارش شده است که کلاس E all terrain از موتور 3.5 لیتری V6 با قدرت 325 اسب بخار و گشتاور 480 نیوتون متر بهره می برد. این موتور قدرتمند به گیربکس اتوماتیک 9 سرعته متصل می شود.

این کانسپت دارای خط سقف شیب دار شبیه به کوپه است تا ظاهر یک آفرود خشن را ایجاد کند. این خودرو به لوله اگزوز دوگانه ارتقا یافته در سپر و چراغ های عقب LED باریک مجهز است.

قسمت جلوی این خودرو بی تغییر باقی مانده و دارای جلوپنجره و چراغ های جلوی کلاس E اصلی است. این خودرو دارای گلگیرهای برجسته مشکی است که ظاهر اسپرت متمایزی به آن داده اند.

شاسی بلند مرسدس بنز
شاسی بلند مرسدس بنز
مرسدس بنز یک شاسی بلند کانسپت را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top