ماهیندرا آفرودی برای بازار آمریکا می سازد

به گزارش خبرخودرو، گفته می شود این خودروساز هندی از سال 2019 فروش محصولات خود در این بازار را آغاز کرده و اولین خودروی آن یک آفرود خواهد بود که توسط مرکز تحقیق و توسعه این برند در دیترویت ساخته شدهه است.

عقب نشینی ماهیندرا

ماهیندرا از برنامه خوش بینانه خود برای توسعه فعالیت ها در ایالات متحده عقب نشینی نکرده است.

آفرود ماهیندرا
آفرود ماهیندرا

درباره ماهیندرا

ماهیندرا شرکت خودروسازی هندی است، که زیرمجموعه‌ای از گروه صنعتی ماهیندرا به‌شمار می‌آید و دفتر مرکزی آن در شهر بمبئی قرار دارد.

آفرودها محبوبیت بسیاری در آمریکا دارند و خودروهایی همچون جیپ رنگلر، تویوتا4Runner، مرسدس کلاس G و بسیاری دیگر فروش این بخش را بالا برده اند. جای تعجب نیست که اولین محصول ماهیندرا در بازار آمریکا یک آفرود باشد چرا که پاسخ گوی خریداران بسیاری بوده و ارزش برند ماهیندرا را بالا می برد.

به جز ساخت آن توسط مرکز تحقیق و توسعه این برند در دیترویت، اطلاعات بیش تری از این خودرو در دسترس نیست. گفته می شود که این مدل ارتباطی با نسل بعدی ماهیندراThar خواهد داشت چرا که مدیر اجرایی ماهیندرا، PawanGoenka کار روی نسل دوم این مدل را تایید کرده است. این خودرو بهترین آفرود در سبد محصولات ماهیندرا است.

محصولات جدید در آمریکا

هم چنین برخی گزارشات حاکی از آن است که سانگ یانگ نیز در پی عرضه محصولات در بازار آمریکا طی 18 ماه آینده است. این محصولات می توانند شامل سانگ یانگ تیوولی و نسل جدید رکستون باشند که هر دو به عنوان ماهیندرا S201  و XUV700 در هند عرضه خواهند شد.

منبع: tnews.ir و ویکیپد

ماهیندرا آفرودی برای بازار آمریکا می سازد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top