لادا وستا کراس شکار دوربین عکاسان شد

سدان لادا وستا کراس در نوامبر 2015 عرضه شد و اکنون نسخه استیشنadventure-style آن در دست ساخت است.

به گزارش خبرخودرو، این مدل که لادا وستا کراس نامیده می شود اخیرا در حال تست در جنوب قزاقستان دیده شده است. لادا وستا کراس در نمایشگاه آفرود مسکو 2015 به صورت لادا وستا SW کراس کانسپت رونمایی شده بود.

آفرود لادا وستا کراس
آفرود لادا وستا کراس

فیلم درز کرده از این خودرو تایید می کند که لادا وستا کراس به مرحله تولید نزدیک تر شده است. این مدل کراس به لطف قسمت پشت اسپرت خود با شیشه شیب دار، جذابیت بیش تری نسبت به همتای سدان خود دارد. فیلم فاش شده دیگری از این خودرو نشان می دهد که به جز اصلاحی در سپر زیرین، قسمت جلوی این نسخه کراس تفاوت دیگری با مدل سدان خود ندارد. نیم رخ این مدل کراس کمی برجسته تر به نظر می رسد اما تغییر دیگری در آن به چشم نمی خورد.

سدان لادا وستا دارای طول 4410 میلی متر، عرض 1764 میلی متر، ارتفاع 1479 میلی متر و فاصله بین دو محور 2635 میلی متر است. بدنه لادا وستا کراس کشیده تر بوده و عرض و ارتفاع بیش تری نیز خواهد داشت. سدان وستا با دو موتور بنزینی چهار سیلندر شامل 1.6 لیتری با قدرت 106 اسب بخار و گشتاور 148 نیوتون متر و 1.8 لیتری با قدرت 122 اسب بخار و گشتاور 170 نیوتون متر عرضه می شود. گمان می رود این موتورها در نسخه جدید وستا نیز ارائه شوند.

 

منبع: خبرخودرو

لادا وستا کراس شکار دوربین عکاسان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top