قدرتمندترین سانتافه جهان

به گزارش پدال نیوز، در آستانه فصل آفرود نوردی هیوندایی اعلام کرده که با یک تیون سنگین از سانتافه‌ در قالب یک صخره نورد غول‌پیکر وارد نمایشگاه سِما خواهد شد.

این سانتافه یک مدل مفهومی قدرتمند است و می‌تواند زبان طراحی آینده سانتافه‌های اسپورت محسوب شود.

این خودرو برای مقابله با شرایط چالش‌برانگیز جاده‌ای در جهان  ساخته شده است.

مدیر بازاریابی راک‌استارهای هیوندایی در خصوص این غول بزرگ گفت: این خودرو به عنوان یک ابرخودرو و نماد یک انرژی بی‌نهایت برای استفاده در زمین‌های بکر و سرسخت ساخته شده است.

اهرم فوق‌العاده این خودرو پلت‌فرم و موتور آن است که می‌تواند قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای را برای خودرو رقم زده و از سخت‌ترین چالش‌ها به ویژه در منطقه “موب” در یوتا برآید.

مجموعه تغییرات نمای خارجی و تجهیزات داخلی تضمینی برای پیروزی خودرو در هر چالشی هستند.

چراغ‌ها در نمای جلو و عقب خودرو تغییر کرده‌اند و سیستم تعلیق در خودرو کاملا ویژه طراحی می‌شود. خودرو روی چرخ‌های بزرگ و مخصوص آفرود سوار شده و به تجهیزات آفرودی ویژه مانند وینچ در سپرهای جدید خود مجهز است.

در نوار سقفی نیز رشته‌ای از LED برای روشن کردن مسیرهای تاریک در بیراه‌ها تعبیه شده است. فضای داخلی پوشیده از چرم است و خودرو به اسپیکرهای بلوتوث‌دار، سامانه‌های حفاظتی حرارتی، تجهیزات مسافرتی و چادر سفری مجهز است.

سِما نمایشگاه تجهیزات ویژه و افترمارکت‌هاست که می‌تواند قدرت، توان، کارایی و ظاهر خودرو را به کل تغییر دهند.

نمایشگاه “سما” در عالم خودرویی‌ها به علاقه‌مندان به این بخش دنیای خودرویی تعلق گرفته است. سما مخفف لاتین (انجمن بازار تجهیزات ویژه) در دنیای خودرویی‌هاست و رویداد محصولات تجاری ویژه و برتر جهان در بازار پس از خرید به شمار می‌آید. از این رو خودروسازان تمام تلاش خود را برای نمایش ویژه‌ترین محصولات خود به کار می‌برند.

منبع: پدال نیوز

قدرتمندترین سانتافه جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top