قدرتمندترین آفرودر بنز +عکس

مرسدس جزئیات جدیدی را از کلاس G 2019 خود منتشر کرده است تا بتواند آن را در نمایشگاه خودرویی دیترویت در اواسط ماه جاری به نمایش درآورد.

آفرودر بنز G 2019
آفرودر بنز G 2019

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصرایران، طراحی خارجی خودرو تقریبا شبیه اسلافش محسوب می‌شود و آفرودر بنز همان نمای جعبه‌ای شکل خود را حفظ کرده است. اما مجموعه خودرو تحت برنامه توسعه‌ای گسترده‌ای قرار گرفته و قابلیت‌های ویژه‌ای را پیدا کرده است. این خودرو پس از ساخت در کوهی 1445 متری در نزدیکی “گریز” حوالی استکهلم مورد تست و بررسی قرار گرفت. این تست و ارزیابی برای اطمینان از قابلیت‌های گسترده آفرودی خودرو انجام شده است.

آفرودر بنز G 2019
آفرودر بنز G 2019

به منظور اطمینان از توانایی‌های کلاس G در طی سخت‌ترین مسیرها و عبور از انواع زمین‌های جغرافیایی، خودرو به یک قفل دیفرانسیل با رنج کوتاه مجهز است.

مهندسان بنز در نسل جدید از دست از تلاش برنداشته‌اند و مجددا سامانه تعلیق بخش جلوی خودرو را توسعه داده‌اند تا کلاس G جدید از تمام توانایی‌های آفرودی اسلافش عبور کند. در محور عقب خودرو نیز تغییراتی صورت گرفته تا نرمی و انعطاف حرکت خودرو روی زمین‌های سخت افزایش یابد. همچنین خودرو می‌تواند تا عمق 70 سانتی‌متری به دل آب بزند. از طرفی امکان تغییر ارتفاع فرمان در کنار تغییر ارتفاع شاسی روی خودرو با توجه به شرایط مختلف جغرافیایی  وجود دارد.

 

آفرودر بنز G 2019
آفرودر بنز G 2019

تغییر ارتفاع شاسی در این خودرو برای بهره‌وری از حداکثر ظرفیت‌های جاده‌ای صورت می‌گیرد. در حالات مختلف رانندگی موقعیت فرمان، میزان شتاب و سامانه تعدیل کننده قابل تنظیم بوده  و با توجه به موقعیت آفرود تغییر می‌کنند.

مرسدس وعده داده که این آفرودر را بسیار لوکس و در عین حال کاملا بی‌سر و صدا می‌سازد. خودرو بسیار راحت خواهد بود و بهره‌وری سوخت بیشتری را از خود نشان می‌دهد.

آفرودر بنز G 2019
آفرودر بنز G 2019

 

کلاس G به یک مجموعه انتقالی مجهز است که 40 درصد از نیروی گشتاور را به محور جلو و 60 درصد بقیه را به محور عقب ارسال می‌کند.

خودرو برای کمک بیشتر به راننده در هدایت این خودروی غول پیکر به نمای دید 360 درجه و لاین‌های هدایتی داینامیک برای ایجاد شاخص‌های ویژه حرکتی مجهز است.

آفرودر بنز G 2019
آفرودر بنز G 2019

 

در نمای ظاهری نمی‌توان از ظاهر جدید چراغ، گلگیر و جلوپنجره جدیدی چیزی نگفت.  از طرفی مدل‌های کلاس‌ G پر از حسگرهای ویژه‌ای است که می‌تواند در عملکردهای نیمه خودکار به راننده کمک کند.

قدرتمندترین آفرودر بنز +عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top