طراحی ذهنی از نسخه کروک سوزوکی جیمنی منتشر شد

گروه بین الملل: هنوز تولید نسخه ای کروک از سوزوکی جیمنی تایید نشده اما ممکن است سوزوکی در آینده این مدل را رونمایی کند.

به گزارش خبرخودرو، اخیرا یک طراحی ذهنی از مدل کروک سوزوکی جیمنی منتشر شده است.

کروک سوزوکی
کروک سوزوکی

در دنیایی که پر از شاسی بلندهای کاربردی پنج در ایرودینامیک است منطقی به نظر می رسد که سوزوکی همچنان طرفداران آفرود را با سوزوکی جیمنی جذب کند. این مدل می تواند همچون سوزوکی جیپسی که در هند به فروش می رسد دارای سقف پارچه ای باشد که سقف و قسمت پشت خودرو را پوشش می دهد. این سقف می تواند به صورت دستی جمع شود.

کروک سوزوکی
کروک سوزوکی

همچون طراحی ذهنی منتشر شده از مدل اصلی جیمنی، چراغ های این مدل نیز در سپر پلاستیکی مشکی آن تعبیه شده اند و در صندوق عقب آن به طرفین باز می شود و یک لاستیک یدک را نیز در خود جای داده است. قیمت جلوی این خودرو دارای جلوپنجره ای عریض با قسمت های عمودی، چراغ های جلوی گرد، کاپوتی برجسته و سپر مشکی پلاستیکی با چراغ های مه شکن است.

سوزوکی جیمنی 2018 تنها محصول در سبد محصولات جهانی این برند خواهد بود که از ساختار body-on-frame بهره می برد. هنوز اطلاعاتی از خط تولید موتور این خودرو منتشر نشده اما گمان می رود سوزوکی یک موتور دمش طبیعی یا توربوشارژ بنزینی را با ظرفیت های 0.66 تا 1.4 لیتر برای این خودرو ارائه کند. علاوه بر گیربکس دستی، یک آپشن اتوماتیک نیز برای اولین بار در این خودرو ارائه خواهد شد.

 

منبع: خبرخودرو

طراحی ذهنی از نسخه کروک سوزوکی جیمنی منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top