طراحی ذهنی آئودی Q4 منتشر شد

گروه بین الملل: طراحی ذهنی آئودی Q4 منتشر شد. آئودی از افزودن مدلی جدید به طیف مدل های Q خبر داده که کراس اوور اسپرت Q4 خواهد بود.

آفرود آئودی Q4
آفرود آئودی Q4

به گزارش خبرخودرو، Q4 جدید چنان چه نام آن نشان می دهد در جایگاهی بین Q3 و Q5قرار می گیرد . گمان می رود Q4 پنج سرنشین زمانی در سال 20199 به فروش برسد. اخیرا یک طراحی ذهنی دیجیتال از ظاهر احتمالی Q4 جدید منتشر شده است.

Q4 دارای عناصر طراحی از TT آفرود کانسپت خواهد بود که در نمایشگاه خودروی بیجینگ 2014 به نمایش درآمد.Q2 شاسی بلند پایه در خط تولید این خودروساز است و Q3 جدید سال آینده عرضه خواهد شد و گمان می رود اصلاحاتی در ابعاد خود داشته باشد تا از Q2 تازه معرفی شده متمایز شود. در نتیجه، Q4 ابعادی مشابه این خودر خواهد داشت البته سبک بدنه آن یک شاسی بلند کوپه شکل خواهد بود. این خودر بر اساس پلتفرم MQB ساخته شده اما دارای فضایی بیش تر از Q3 در این کلاس رقابتی خواهد بود.

با توجه به ظاهر Q4 به نظر می رسد این خودرو دارای در صندوق عقب لیفتبک مشابه TT آفرود کانسپت باشد. جلوپنجره آئودی با قسمت های افقی در این خودرو دیده می شود در حالی که چراغ های جلوی آن تمام LED خواهند بود. گمان می رود سپر جلوی این خودرو نیز طرحی مشابه Q8 کانسپت جدید داشته باشد. این خودرو دارای پانل تجهیزات حقیقی و سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی 9.2 اینچی و اتصال تلفن هوشمند و تمام تجهیزات و ویژگی های جدید این خودروساز آلمانی است.

گزینه های موتور این خودرو شامل نسخه های بنزینی و دیزلی به روز شده به کار رفته در Q3 جدید خواهد بود. ساختار دیفرانسیل جلو در این خودرو استاندارد بوده و آپشن سیستم کواترو نیز برای نسخه های بالاتر آن موجود خواهد بود. نسخه هیبریدی شارژی e-tron از Q4 نیز در دستور کار قرار دارد.

زمانی که این خودرو عرضه شود می تواند با مدل هایی همچون بی ام و X2، رنج روور اووک و مرسدس بنز GLA رقابت کند.

طراحی ذهنی آئودی Q4 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top