سوبارو XV مدل 2017 قیمت گذاری شد

گروه بین الملل: قیمت و جزئیات سوبارو XVمدل 20177 اعلام شد که قرار است ماه ژوئن در بازار استرالیا به فروش برسد.

آفرود سوبارو XV
آفرود سوبارو XV

به گزارش خبرخودرو، نسل جدید سوبارو XV دارای کاهش وزن در مدل پایه است در حالی که به صورت استاندارد به گیربکس اتوماتیکCVT نیز مجهز شده است. در نتیجه، XV جدید دارای قیمت پایه 27990 دلار است. قیمت پایه قبلی این خودرو 292400 دلار بود.

در واقع XV از تمرکز جدی سوبارو بر ارزش بهره می برد و قیمت سه نسخه از چهار نسخه آن کاهش یافته است که جزئیات و نام هایی مشابه مدل های سدان و هاچ بک ایمپرزا دارند.

این خودرو از موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر باکسر افقی بنزینی با تکنولوژی استارت استاپ و قدرت 115 کیلووات و گشتاور 196 نیوتون متر بهره می برد. میزان مصرف سوخت این خودرو با مدل قبلی آن تفاوتی نداشته و 7 لیتر در هر 100 کیلومتر اعلام شده است. هیچ گزینه دستی یا دیزلی و هیبریدی برای این خودرو موجود نیست.

این مدل جدید دارای سیستم کنترل در سراشیبی، قابلیت های آفرود بیش تر، 220 میلی متر ارتفاع از زمین و حالت X است که سیستم چهار چرخ فعال، نیرومحرکه و ترمز را تنظیم می کند.

آفرود سوبارو XV
آفرود سوبارو XV

همچون ایمپرزا، مدل پایه این خودرو از نمایشگر لمسی کوچک تر 7 اینچی با اپل کارپلی و اندروید اتو، تلفن بلوتوثی و جریان صوتی بهره می برد. نسخه های ممتاز این خودرو دارای نمایشگر 8 اینچی و ناوبری ماهواره ای نیز هستند.

سوبارو XV مدل 2017 قیمت گذاری شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top