زمان آغاز فروش شاسی بلند قدرتمند فوتون در ایران

پدال نیوز: معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو به استقبال مردم از خودروی ساوانا در نمایشگاه مشهد و مراجعه برای خرید و پیش خرید بازدیدکنندگان اشاره و تصریح کرد: به نظر می رسد که مراحل لازم برای اخذ مجوز شماره گذاری طی 20 روز الی یک ماه آینده طی شود و بتوانیم فروش را آغاز کنیم.

به گزارش پدال نیوز، حسین روانبد با اشاره به رونمایی از فوتون ساوانا در نمایشگاه خودرو مشهد، اظهار کرد:این خودرو تنها خودروی آفرود و به معنای واقعی شاسی بلند است که قرار است در داخل تولید شود، سایر خودروها فقط قد بلند هستند.

وی از برنامه ریزی شرکت برای واردات 300 تا هزار دستگاه به صورت CBU خبر داد و گفت:بر اساس اقدامات انجام شده به نظر می رسد مدل وارداتی از مهرماه وارد بازارشود، در این راستا در حال انجام مراحل لا زم برای شماره گذاری هستیم و به زودی اولین خودرو را شماره گذاری می کنیم.

معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو با اشاره به استقبال از این خودرو در نمایشگاه و مراجعه مردم برای خرید یا پیش خرید، تصریح کرد:تا زمانی که مجوز  شماره گذاری به طور کامل گرفته نشود، اقدام به فروش نمی کنیم، اما به نظر می رسد که مراحل مورد نظر طی 20 روز الی یک ماه آینده طی شود و بتوانیم فروش را آغاز کنیم.

فوتون
فوتون

روانبد همچنین افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در واحد مهندسی، از پایان آذرماه تولید این خودرو را آغاز خواهیم کرد، البته معمولا یک ماه تولید به صورت آزمایشی انجام می شود و پس از رفع ایرادات احتمالی، مدل تولید داخل احتمالا از بهمن ماه وارد بازار خواهد شد.

وی درباره شبکه نمایندگی های عظیم خودرو نیز اضافه کرد:با توجه به حساسیت هایی که در زمینه خدمات پس از فروش داریم و با توجه به اینکه در ابتدا میزان فروش محدود خواهد بود، سعی می کنیم که این خودرو فقط در چند استان توزیع شود تا امکان خدمات دهی وجود داشته باشد.

معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو به مذاکره با تعداد دیگری از شرکت های چینی برای تولید خودروهای دیگر اشاره و تصریح کرد:بخشی از ظرفیت تولید در عظیم خودرو به ساوانا اختصاص داده می شود و علاوه بر یک خودروی دیگر فوتون، چند خودروی از برندهای چینی برای تکمیل این ظرفیت تولید به زودی معرفی می شود.

 

منبع: پدال نیوز

زمان آغاز فروش شاسی بلند قدرتمند فوتون در ایران

One thought on “زمان آغاز فروش شاسی بلند قدرتمند فوتون در ایران

  1. با سلام،
    در صورت قیمت گذاری منطقی و منصفانه (نه سودجویانه) توسط شرکت عظیم خودرو می‌تواند فروش مناسبی را در ایران با توجه به هرج و مرجی که در صنعت خودرو کشور وجود دارد و قیمت های مسخره ای که خودرو سازان افسار گسیخته بدون هیچ معیار و اساس عقلی و قانونی بر خودرو های مزخرف وارداتی خود به دلخواه میگذارند، این خودرو تجربه کند.
    در غیر اینصورت عدم اعتماد و رضایت مشتری که در صنعت بی درو پیکر خودرو کشور چیز عجیبی نیست قطعا بر فروش این شرکت نیز سایه خواهد افکند، امیدوارم هدف شرکت عظیم خودرو علاوه بر در نظر گرفتن سود منطقی گرفتن ماهی از آب گل آلود و بی صاحب و به هم ریخته صنعت خودروی کشور نباشد، چرا که وزیر صنعت تا کنون فقط عروسک خیمه شب بازی وارد کنندگان خودرو (نه سازندگان،چون در ایران ما خودرو ساز نداریم) و وزارت صنعت نیز فقط جولانگه تاخت و تاز مدیران خودروی کشور بوده است، مگر اینکه مدیران عظیم خودرو ذره ای انصاف به خرج دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top