حراجی یکی از مدل‌های خاص بنز ، مرسدس-مایباخ G650

اگر از علاقمندان دوآتیشه‌ی خودرو باشید، بعید است اتاق‌های دوست‌داشتنی G و M کلاس مرسدس بنز را نشناسید؛ شاسی‌بلند‌های پرفدرت مرسدس که طراحی جعبه‌ای و پست‌مدرنی دارند. امروز قصد داریم نگاهی به یکی از خاص‌ترین مدل‌های خانواده‌ی G ، مرسدس-مایباخ G650 داشته باشیم که به زودی به حراجی می‌رود.

مرسدس-مایباخ G650
مرسدس-مایباخ G650

این خودرو مرسدس-مایباخ G650 نام دارد که تنها ۹۹ دستگاه از آن در دنیا ساخته شده است. بجز یک دستگاه، تمامی دستگاه‌های تولید شده از این خودرو در نمایشگاه اتومبیل ژنو با قیمت حدودی ۷۵۴ هزار دلار به فروش رفتند. نمونه‌ی فروخته نشده، ۹۹مین دستگاه از این اتاق بود که مرسدس قصد داشت آن را در فرصتی مناسب به حراجی بگذارد. حال روز موردنظر مرسدس فرا رسیده و آخرین دستگاه از این اتاق دوست داشتنی را برای کمک به خیریه به حراج می‌گذارد.

مرسدس-مایباخ G650
مرسدس-مایباخ G650

مرسدس-مایباخ جی۶۵۰ یک شاسی‌بلند کاملا لوکس است که نسبت به نمونه‌های استاندارد فرق‌هایی دارد؛ مثلا فاصله‌ی بین دو محور این اتومبیل نسبت به نمونه‌ی استاندارد ۵۸ سانتی‌متر کشیده‌تر است. هم‌چنین در داخل این اتومبیل، تجهیزات رفاهی و امکانات متنوعی به چشم می‌خورد؛ سقف سافت‌ تاپ الکتریکی، صندلی‌های چرم با گرم‌کم و تبلت‌ دوتایی مجهز به سیستم اینفوتینمنت در صندلی‌های پشت بخشی از امکانات این اتومبیل لوکس است. هم‌چنین در دل این خودرو، یک پیشرانه‌ی توانمند ۱۲ سیلندر خورجینی با حجم ۶ لیتر قرار دراد؛ پیشرانه‌ای که قادر است حداکثر توان ۶۳۰ اسب‌بخار و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتون‌متر را تولید کند.

مرسدس-مایباخ G650
مرسدس-مایباخ G650

 

منبع: دیجی کالا مگ

حراجی یکی از مدل‌های خاص بنز ، مرسدس-مایباخ G650

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top