جیپ گرند واگونیر بالاخره سال 2019 به بازار می آید

گروه بین الملل: شرکت فیات کرایسلر ابتدا سال 2011 از برنامه خود برای ساخت یک جیپ گرند واگونیر جدید خبر داد. این مدل قرار بود در سال 2014 رونمایی شود، ولی این اتفاق هیچ گاه نیفتاد.

به گزارش خبرخودرو، همان سال، فیات کرایسلر از یک نقشه راه پنج ساله رونمایی کرد که طبق آن گرند واگونیر قرار بود در اواخر سال 2018 رونمایی شود. این طرح نیز همانند داج دارت اس آر تی، قرار نیست اتفاق بیفتد ولی این بار داستان خیلی نا امید کننده نیست.

جیپ گرند واگونیر
جیپ گرند واگونیر

به جای یک طرح 5 ساله دیگر، وب سایت اتونیوز گزارش کرده که این خودرو بالاخره قرار است در اواسط سال 2019 وارد بازار شود.

این خودرو که قرار است یکی از لوکس ترین مدل ها در سگمنت خود باشد، طبق گزارشات روی همانپلت فرم رم 1500 ساخته خواهد شد. شاید این موضوع خیلی مجلل به نظر نرسد، ولی خودرو را قادر می کند تا توانایی های آفرود و بکسل بسیار بالایی داشته باشد.

مدل پایه واگونیر گفته می شود رقابت سختی با شورولت تاهو و فورد اکسپدیشن خواهد داشت، در عین حال مدل لوکس گرند واگونیر نیز رقیبی سرسخت برای کادیلاک اسکلید، جی ام سی یوکون دنالی و لینکلن نویگیتور خواهد بود.

در اخبار مرتبط، این نشریه اعلام کرده که کمپانی برنامه های خود برای به روزرسانی گرند چروکی پیر را لغو کرده است. به جای آن، فیات کرایسلر بر روی معرفی یک مدل از نو طراحی شده در سال 2019 تمرکز خواهد کرد.

 

منبع: خبرخودرو

جیپ گرند واگونیر بالاخره سال 2019 به بازار می آید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top