آفرود تویوتا لندکروزر 2018
اخبار آفرود

تویوتا لندکروزر ۲۰۱۸ هنوز هم یک آفرودر فوق العاده است

ارسال شده در تاریخ بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ در ۴:۰۲ ب٫ظ by / No Comments

گروه بین الملل: سال پیش، تویوتا تغییراتی در لندکروزر برای مدل سال ۲۰۱۸ اعمال کرد تا این مدل بتواند هنوز هم خود را به عنوان یکی از بهترین خودروهای آفرود مطرح کند.

به گزارش خبر خودرو، لندکروزر ۲۰۱۸ از یک کاپوت جدید با یک اسکوپ معکوس، گلگیرهای جدید، یک جلوپنجره بازطراحی شده، چراغ های جلو و عقب جدید و رینگ ها و سپرهای جلو و عقب جدید بهره می برد. در بازطراحی مدل ۲۰۱۸ این خودرو در مقایسه با مدل قبلی خود چند اینچ طول بیشتری دارد.

آفرود تویوتا لندکروزر 2018
آفرود تویوتا لندکروزر ۲۰۱۸

داخل کابین، شاهد یک داشبورد، صفحه کیلومتر و کنسول مرکزی جدید با یک صفحه نمایش ۸ اینچ سیستم اطلاعات و سرگرمی هستیم که به منظور افزایش دید راننده و سرنشین، در ارتفاع کم تری نصب شده است. هرچند، در حالی که کابین لندکروزر ۲۰۱۸ بسیار خوب است، خیلی نرم و راحت نیست و آن حس و حالی که مثلا کابین لندروور دیسکاوری به شما می دهد را داخل آن به دست نخواهید آورد. ولی چنین چیزی برای ما دور از ذهن نبود، زیرا از آن جایی که چنین مواردی به سگمنت لوکس ها باز می گردد، تویوتا برای این کار لکسوس را دارد.

با این حال، هنوز هم هنگام سواری با لندکروزر ۲۰۱۸ از سفر خود کاملا لذت خواهید برد، مخصوصا هنگام آفرودسواری است که توانایی های این خودرو بیشتر به چشم می آیند. مدل پایه این خودرو از یک موتور ۲.۸ لیتری ۴ سیلندر توربو دیزل بهره می برد و ۱۷۷ اسب بخار نیرو دارد، ولی لندکروزر ۲۰۱۸ به هیچ وجه در هیچ موقعیت آفرودی کم نمی آورد. از سوی دیگر، ۴۵۰ نیوتن گشتاور خودرو توانایی های آفرود آن را بسیار بیشتر هم کرده است.

اگر نیازهای رانندگی شما طوری است که شامل سفرهای آفرود نمی شود، شاید بهتر باشد به جای لندکروزر ۲۰۱۸ یک آئودی Q7 یا یکی دیگر از رقبای آن را بخرید، زیرا لندکروزر ۲۰۱۸ یک شاسی بلند طراحی شده برای آسفالت نیست و بیشتر یک مدل آفرود است که در شرایط سخت جاده ای دست شما را در پوست گردو نمی گذارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *