تولید نسخه‌هایی خاص از دیفندر

پدال نیوز: یک کمپانی طراحی ایتالیایی با همکاری تیونر مشهور خودروهای لندروور یعنی جی‌ای موتورورکس قصد دارند ۵۳ دستگاه لندروور دیفندر سفارشی را با ویژگی‌های استثنایی تولید کنند.

به گزارش پدال نیوز، در دل این آفرود دیفندر بازطراحی‌شده، یک موتور V8 با ۲۸۲ اسب‌بخار نیرو و ۴۴۰ نیوتون‌متر گشتاور با جعبه دنده ۶ سرعته نیمه‌خودکار با دیفرانسیل‌های تطبیق‌پذیر و یک سیستم اگزوز سفارشی به‌چشم می‌خورد.

آفرود دیفندر
آفرود دیفندر

علاوه‌بر این یک جک تعلیق، رینگ‌های سفارشی و کیت آفرود مانند پله‌های کناری، باربند و وینچ نیز روی این ماشین ها نصب خواهد شد.

کار طراحی کابین و بیرون این دیفندرهای سفارشی که فضای داخلی آن را کاملا از مدل‌های معمولی دیفندر متفاوت می‌‌کند، توسط کمپانی آرس دیزاین وقاع در مدونای ایتالیا انجام می‌‌شود که توسط مدیر پیشین مسابقات فرمول‌یک دنی بهارتاسیس شده است.

فضای داخلی این ماشین با بهره‌گیری از آلومینیوم، فیبرکربن و چوب، بسیار لوکس‌تر از کابین کاربردی و ساده دیفندرهای معمولی است.

دنی بهار درباره‌ طراحی این ماشین می‌گوید: «هر جنبه از تغییر و اصلاح برای ما حائز اهمیت است. دست پیدا کردن به استانداردهای بالایی که مد نظر ماست، کار بسیار دشواری است».

 

منبع: پدال نیوز

لندرور، (به انگلیسی: Land Rover) شرکت خودروسازی بریتانیایی است، که به جهت ساخت خودروهای چهارچرخ محرک، مشهور می‌باشد.

شرکت لندرور هم‌اکنون زیرمجموعه ای از گروه جگوار لندروور به‌شمار می‌آید و از سال ۲۰۰۸ متعلق به کمپانی هندی تاتا موتورز می‌باشد، که خود شرکت تابع ای از گروه تاتا محسوب می‌شود.

ریشه‌های تاسیس این شرکت به سال ۱۹۴۸ باز می‌گردد، که موریس فردیناند ویلکس؛ رییس هیئت مدیره وقت گروه روور با هدف تولید خودروهای چهارچرخ محرک، اقدام به طراحی و راه‌اندازی خط تولید لندرور نمود.

شرکت روور در آن زمان خود زیرمجموعه‌ای از کمپانی لیلاند موتورز به‌شمار می‌آمد، تا اینکه در سال ۱۹۶۷ بریتیش لیلاند شرکت روور را تصاحب نمود. در ۱۹۹۴ در پی خریداری روور توسط ب ام و، برند لندرور نیز به این شرکت آلمانی واگذار گردید.

تولید نسخه‌هایی خاص از دیفندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top