برنامه ماهیندرا برای ساخت کارخانه جدید در دیترویت آمریکا

گروه بین الملل : شرکت هندی خودروسازی ماهیندرا می گوید قصد دارد یک کارخانه جدید در زمینی به مساحت 400 هزار فوت مکعب در نزدیکی شهر دیترویت ایالت میشیگان بسازد، در همین راستا، کمپانی یک کنفرانس خبری در آئوبرن هیلز میشیگان روز بیستم نوامبر برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبر خودرو ، این خط تولید نخستین کارخانه جدیدی خواهد بود که طی 25 سال گذشته قرار است در این محل ساخته شود، گفته می شود ماهیندرا می خواهد در این کارخانه خودروهای شاسی بلند آفرود تولید کند.

این خودروساز هندی طی ده سال اخیر همواره قصد ورود به بازار آمریکا را داشته ولی تمامی این تلاش ها همواره ناموفق بوده و حتی در سال 2012، در پی یک دعوی قضایی، بدون نتیجه به اتمام رسید.

 

ماهیندرا
ماهیندرا

 

در آن زمان، برخی از نمایندگی ها ماهیندرا را متهم به برداشت بیش از 9.5 میلیون دلار پول نقد و بیش از 100 میلیون دلار سهام نمایندگی ها برای استفاده به منظور ورود به بازار آمریکا و بهره برداری قوی از تبلیغ رایگان نام برند آن در سراسر آمریکا توسط نمایندگی ها کرده بودند.

این شرکت تمامی این اتهامات را رد و توزیع کننده قبلی خود در آمریکا، شرکت Global Vehicles USA آتلانتا را مقصر جلوه داد.

هنوز مشخص نیست ماهیندرا از چه زمانی کار تولید در این کارخانه را شروع خواهد کرد، برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این مورد باید تا 20 نوامبر صبر کنیم.

 

منبع: خبرخودرو

برنامه ماهیندرا برای ساخت کارخانه جدید در دیترویت آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top