اولین تصاویر جاسوسی از کیا سول جدید

زمانی که کیا سول در سال 2009 معرفی شد با استقبال فراوانی مواجه شد که همین امر باعث شگفتی کارشناسان گردید. بخشی از این موضوع به خاطر تبلیغات وسیع کیا بود اما دلیل اصلی چنین استقبالی ارائه ویژگی‌های خوب با استایلی جالب‌توجه بود.

KIA Trail ster Concept
KIA Trail ster Concept
آفرود کیا سول 2019
آفرود کیا سول 2019

تصاویر جاسوسی جدید از کیا سول 2019 برای اولین منتشر شده‌اند و در آن می‌توانیم فرم جعبه‌ای آشنا را ببینیم. به نظر می‌رسد فرم کلی سول جدید بزرگ‌تر از نسل فعلی است. شایعاتی وجود دارند مبنی بر اینکه سول جدید آپشن چهار چرخ محرک هم خواهد داشت تا در زمینه آفرود هم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد. پلتفرم جدید بکار رفته در این خودرو از سیستم چهار چرخ محرک هم پشتیبانی می‌کند بنابراین ظاهراً این اتفاق خواهد افتاد.

آفرود کیا سول 2019
آفرود کیا سول 2019

 

هنوز اطلاعات درباره پیشرانه‌های سول جدید منتشر نشده اما حداقل برخی پیشرانه‌های نسل فعلی در مدل جدید هم حاضر خواهند بود. سول هم اکنون پیشرانه 1.6 لیتری 130 اسبی، 2 لیتری 161 اسب بخاری و 1.6 لیتری توربو با خروجی 201 اسب بخار دارد که به یک گیربکس 7 سرعته دوکلاچه متصل هستند.

همچنین مشخص نیست که نسل جدید این خودرو از نظر تکنولوژی در چه سطحی خواهد بود. مدل فعلی سول دارای ترمز اضطراری خودکار و هشدار خروج خودرو از خط می‌باشد. برخی حسگرها را می‌توان روی بخش جلویی این پروتوتایپ دید که شاید نشانه‌ای از رانندگی خودکار نسل جدید باشد.
آفرود کیا سول 2017
آفرود کیا سول 2017
انتظار نمی‌رود نسل جدید کیا سول تا پایان سال جاری معرفی شود. شاید این خودرو را در نمایشگاه دیترویت 2019 ببینیم.
اولین تصاویر جاسوسی از کیا سول جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top